O nas

Winnica powstała wiosną 2012 r. w dolinie rzeki Kamienna na utworach węglanowych wapieni jurajskich znajdujące się pomiędzy Ostrowcem Św. a Ćmielowem w obszarze Natura 2000. Obszar stworzono dla ochrony wód podziemnych i powierzchniowych oraz zachowania funkcji korytarza ekologicznego rzeki Kamiennej.

Na naszej ziemi owocują takie szczepy jak Marechal Foch, Leon Millot, Rondo, Cabernet Cortis, oraz Seyval Blanc z ktorego powstaje doskonałe wino białe. Od niedawna, uprawiamy również krzewy Regent, Solaris, Bianka i Kristaly. Do naszych roślin podchodzimy z pasją i pełnym profesjonalizmem-od pojawienia się pierwszych latorośli, przez kwitnienie i podwiązywanie, aż po sam zbiór. Przez cały sezon oddajemy im całe serce, za co odwdzięczają się nam wspaniałym plonem.

Tradycyjna Receptura

Najwyższa Jakość

Produkt z Pasji

Nasza winnica jest rodzinnym przedsięwzięciem. Powstała na wzór odradzającej się w Polsce tradycji uprawy winorośli, a praca na niej jest dla nas przyjemną alternatywą spędzania wolnego czasu i odskocznią od problemów życia codziennego.


W tutejszej piwniczce powstają wyroby, wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców najwyższej jakości, co w połączeniu z naszym już kilkuletnim doświadczeniem -bo wina gronowe robimy od 2010 roku a winnica została zarejestrowana w 2017 roku – i zamiłowaniem do sztuki winiarstwa skutkuje powstaniem wyśmienitego trunku, który można śmiało porównać do drogich win klasy premium.